Informace o platbě

PLATBA PŘEDEM (BANKOVNÍ PŘEVOD) - proforma faktura s QR kódem pro rychlou platbu pomocí aplikací mobilního bankovnictví a chytrého telefonu 

Všechny informace ohledně platby bankovním převodem vám budou odeslány e-mailem po zadání objednávky a to včetně variabilního symbolu. Zásilku odesíláme po připsání platby na náš bankovní účet. Upozorňujeme, že zboží může být rezervováno maximálně 7 dní.

PLATBA DOBÍRKOU (HOTOVĚ PŘI PŘEVZETÍ) - neplatí pro nákup prostředků kategorie BIOAGENS

Zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zásilky přímo pracovníkovi pošty, který provádí doručení. Zásilku odesíláme v závislosti na dostupnosti jednotlivých položek z objednávky.

INFORMACE KE ZRUŠENÍ PLATBY DOBÍRKOU, PRO OBJEDNÁVKY S OBSAHEM ŽIVÝCH ORGANISMŮ
Vzhledem k tomu, že jsme zaznamenali případy, kdy si zákazníci v našem obchodě objednali toto zboží, při pokusu o doručení zásilky ji nepřevzali či nevyzvedli z uložení, nereagují na žádnou komunikaci s námi, ani na upomínky k vyzvednutí zásilky, rozhodli jsme se ke zrušení možnosti platby dobírkou za objednávky s obsahem živých organismů. 
Bohužel máme opakované špatné zkušenosti s takovým chováním zákazníků již z minulosti, kteří toto buď činí záměrně, nebo jsou jen natolik nezodpovědní, že zapříčiní, že jejich vinou dojde k uhynutí zvířat! Obsah zásilky uskladněné v teple se postupně znehodnocuje, až se stane nepoužitelným. 
Věříme, že nesouhlasíte s týráním zvířat. Naše zásilky obsahují zárodky nebo kultury živých organismů, které zbytečně uhynou, zavřená v krabičce! Přesto se tak děje, vinou některých nezodpovědných lidí, kteří si objednají toto zboží a pak na svou objednávku zapomenou, nebo se rozhodnou ji cíleně nepřevzít nebo nevyzvednout z uložení. O tom, že nám svým jednáním způsobili škodu, protože znehodnocení biologického preparátu bude nevratné (a na rozdíl od obchodníků, kteří prodávají elektroniku nebo textil a ti mohou takto nevyzvednuté/vrácené zboží znovu prodat, v tomto případě prodej jinému zákazníkovi není možný), je zbytečné mluvit.
Z těchto důvodů jsme se rozhodli přistoupit ke zrušení možnosti výběru platby dobírkou přes rozhraní internetového obchodu. Pokud máte zájem o dodání našeho zboží s obsahem BIOAGENS a nemůžete zaplatit bezhotovostně předem, kontaktujte nás. Seriózním zákazníkům jsme schopni vyjít vstříc a nabídnout řešení vyřízení jejich objednávky. 

Biologický preparát ze zásilky, která ležela ve skladu na poště a vrátí se nám jako nevyzvednutá, je již nepoužitelný! Obsahuje mrtvá zvířata, které zbytečně uhynula zavřená v krabičce! 

 

PLATBA NA FAKTURU S ODLOŽENOU SPLATNOSTÍ (BANKOVNÍ PŘEVOD) - faktura obsahuje QR kód pro rychlou platbu pomocí aplikací mobilního bankovnictví a chytrého telefonu

Prodávající umožňuje vybraným zákazníkům z řad státní správy (NPÚ, úřady, organizace), akademické sféry (univerzity, výzkumné ústavy) a smluvním zákazníkům (botanické zahrady, spolupracující zemědělci) platbu na fakturu se splatností.

Fakturační údaje pro vystavení faktury musí být sděleny zákazníkem v samostatné objednávce, zadány při objednávce podle pokynů do poznámky na konci objednávkového procesu.       

PLATBA PROFORMA FAKTUROU PŘEDEM (BANKOVNÍ PŘEVOD) - zálohová faktura s QR kódem pro rychlou platbu pomocí aplikací mobilního bankovnictví a chytrého telefonu

Určité druhy zboží je možné zakoupit v internetovém obchodě prodávající v režimu tzv. předobjednávky. Prodávající požaduje za předobjednání tohoto druhu zboží zálohovou platbu předem.

Prodávající soustřeďuje předobjednávky na specifické druhy sortimentu kategorie bioagens a to zpravidla několik měsíců před zahájením řádného prodeje. Dodání tohoto zboží není možné obvykle realizovat dříve, než v uvedeném termínu, neboť se jedná o sezónní sortiment, který je k dispozici pouze v určitém období (např. dravý roztoč Typhlodromus pyri v období od prosince - do února, bioagens do skleníku v období květen - říjen).       

 


Do uzávěrky objednávek na bioagens do skleníků na 31. týden zbývá:
00
h
:
01
m
:
10
s

ZÁKAZNÍCI ZO SLOVENSKA